Gebruikerservaringen
Smids en Schakel: dienstverlening naar een hoger plan met loket.nl
"Met loket.nl tillen we onze dienstverlening naar een hoger plan"
| Personeel is de motor van een organisatie. Daarvan zijn Andries Rienks en Watze Tigchelaar van Smids en Schakel Accountants in Leeuwarden overtuigd. Voor werkgevers is het nu meer dan ooit van belang om goed inzicht te hebben in de personeelsadministratie. Loket.nl biedt dat. Het maakt deel uit van de uitgebreide online dienstverlening die Smids en Schakel aan haar klanten biedt. |
|
Wat spreekt u het meest aan in de applicatie? Salarisadministrateur Andries Rienks:“Het feit dat het een volledig webbased applicatie is. Op elk moment van de dag zijn de gegevens te raadplegen en te wijzigen. Daarmee bieden we onze klanten een uiterst gebruiksvriendelijk pakket zonder dat ze hoeven te investeren in software.” Collega en vennoot Watze Tigchelaar stelt dat met loket.nl ook een strategische keuze voor de toekomst is gemaakt. “Online dienstverlening is de toekomst. Daar moet je als accountantskantoor in meegaan, anders verlies je klanten. Wij zijn een middelgroot kantoor voor het midden- en kleinbedrijf. Onze klanten kunnen nu in een makkelijk toegankelijke omgeving alles vinden wat ze nodig hebben voor een snelle, efficiënte personeelsadministratie.” Wanneer bleek uw keuze voor loket.nl de juiste? Rienks: “Vrij snel nadat we een demonstratiehadden gezien. In oktober 2007 was dat. Ons vorige pakket was verouderd en werd niet langer ondersteund. Toen zijn we ons gaan oriënteren, onder "loket.nl is degelijk, betrouwbaar
|
Welke eisen stelde u aan een nieuw pakket? kiezen de administratie zelf te doen, maar bij afwezigheid van hun eigen administrateur kunnen wij het elk moment overnemen. Of we kijken mee bij vragen en problemen. Het pakket moest ook meer informatie toegankelijk maken voor de klant. Wat ik een groot voordeel vind, is dat de administraties gekoppeld zijn aan de betreffende CAO en dat wijzigingen automatisch worden doorgevoerd. Dat bespaart veel tijd.” Tigchelaar: “Met loket.nl is voor elke klant maatwerk te leveren. Dat was ook een belangrijk uitgangspunt bij de aanschaf, de keuzemogelijkheden die we ermee kunnen bieden.”
hadden genomen, zijn we op cursus geweest. Nog een maand later begonnen we met proefdraaien. We hebben ervoor gekozen om het hele klantenbestand in één keer over te laten stappen. Begin 2008 was dat een feit. Dat geeft wel aan hoe gebruiksvriendelijk loket.nl is.” Hoe reageerden uw klanten? Tigchelaar: “Heel positief. Bedrijven hebbenin deze tijd grote behoefte aan up-to-date en helder inzicht in personeelsgegevens. Niet alleen als hulpmiddel om personeel aan zich te binden, maar ook om grip te krijgen op het verloop en de kosten. Die informatie kan men zelf genereren. Snel en efficiënt. We maken onszelf op dat terrein wel een beetje overbodig, maar dat geeft ruimte voor meer service en advies door onze medewerkers.”
|
<< Terug naar gebruikerservaringen

